Skip to content

Dükkan

Her türlü kağıt işlerinizde; digital scrapbook, fotoğraf süsleme, kart yapımı, kutu yapımı, origami ya da herhangi başka çalışmalarınızda desenli kağıda ihtiyacınız olduğunda kullanabileceğinizi düşündüğüm özel koleksiyonlar ve setler hazırladım. Hem koleksiyonların devamı gelecek hem de setlere birçok farklı ürün eklenecek. Blogumu takip ederseniz yeniliklerden anında haberdar olabilirsiniz.
Sizler için tasarlamış olduğum kağıt koleksiyonlarımı satın almak için Etsy’deki dükkanımı ziyaret edebilirsiniz. Kağıtlar set halinde digital ortamda mail yoluyla gönderilmektedir. 30cmx30cm boyutunda 300dpi çözünürlükte hazırlandıkları için rahatlıkla çıktılarını alabilirsiniz.
Ayrıca scrapbook sayfalarınızı süslemek için ihtiyacınız olan çeşitli süslemeleri de bulabilirsiniz. Düğmeler, kurdeleler, püsküller ve elyapımı reçine süsleme malzemeleri de dükkanda. Tüm bunların yanı sıra, dilerseniz scrapbook yaparken, kişiye özel kart hazırlarken veya hediye paketlerken de kullanabileceğiniz etiketler, çıkartmalar, mini kartlar ve daha birçok yan malzemeyi “ebruulucrafts” adı altında Etsy’de bulabilirsiniz.
Umarım tüm ürünleri tasarlarken aldığım keyfi sizler de onları kullanırken alırsınız.

Herbiri özel olarak sevgiyle tasarlandı.

Ebruulucrafts Shop @ Etsy: https://www.etsy.com/shop/ebruulucrafts

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: