Skip to content

Hakkımda

Merhaba,
Ben Ebru. 30 yaşındayım, 2006’dan beri mimar, 2009’dan beri yüksek mimarım. Doktoramı eylül 2011’de kendi isteğimle yarıda bıraktım. Mimar olarak yapmış olduğum işleri ve ilgi alanlarımı görmek isterseniz diğer blogumu ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda bir eş, bir anne, bir abla, bir çocuk, bir yetişkin, bir tasarımcı, bir meraklı ve bir araştırmacıyım. Belki bazen daha da fazlası…

Evimi çok seviyorum, evimde olmayı ve evimle ilgilenmeyi çok seviyorum. Evim, benim küçük atölyem. Atölyeme uğrayan bir de küçük ilham perim var. Peki bu blogun ilham perisi kim dersiniz? Tabii ki küçük kızım İpek. Bu konulara ilgim ilk olarak ona daha doğmadan yaptığım bebek partisi ile başlayıp doğumundan sonra ileride keyifle inceleyeceğini düşündüğüm, ona ait bir anı defteri tasarlamayı düşünmemle devam etti ve 2011’de kutladığımız 1 yaş doğumgünü partisinin hazırlıklarıyla fikir netleşerek bu blogu meydana getirdi.

O zamandan beri özellikle scrapbook ile çok ilgileniyorum. Hatta şu aralar en büyük hobim diyebilirim. Sevdiklerinize kalıcı ve eşsiz bir hediye sunmak isterseniz bana fotoğraflarınızı ve sizinle ilgili bilgileri vermeniz yeterli. Gerisi atölyemde kendiliğinden oluverir. Bana mylittleatelier@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Etsy’de bir de sanal dükkanım var. Ebru Ulu Crafts adı altında kendi tasarladığım scrapbook kitlerini, desenli kağıtları, scrapbook süsleme malzemelerini ve dijital kolajlarımı bulabilirsiniz. Daha birçok yeni ürün zamanla eklenecek ve ben üretmeye devam edeceğim.

Aynı zamanda, atölyemde yaptığım işleri, bana ilham verenleri, farklı konulardaki her türlü rengi ve güzelliği sizlerle paylaşmaya çalışacağım. Belki benim yaptıklarımı da sizlerin ilham perisi alır ve sizlere birşeyler getirir.

5 Comments

Leave a Comment
 1. PIRIL BILICI / Nov 15 2011 20:40

  Sevgili
  Ebrucum , o kucuk perini ve seni kutluyorum . Senin blogunu zevkle takip ediyorum.Sen de benim ilham perim oldun Ebrucum, hepinizi kucakliyorum ,sevgiler.

  • mimark / Nov 15 2011 21:31

   Pırıl Ablacım,
   Bu güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim. Hele böyle bir yorum sizden gelince çok mutlu oldum:) Çok sağolun, sevgiler.

 2. Naz Aslı Kuzgun / Nov 18 2011 12:51

  Ebru,

  Süpersin,bayıldım yaratıcılığına !!! Umarım birgün benim de seninki gibi tatlı mı tatlı bir ilham partim olur :)) Sevgiler …

 3. seçil / Feb 15 2012 10:29

  canım, arkadaşım, hergün atolyene girip dolaşmaktan zevk alıyorum, ellerine, zevkine sağlık, kutlarım 🙂

  • mimark / Feb 15 2012 10:34

   Seçilcim,
   bu güzel sözlerin beni çok mutlu etti. Teşekkür ederim. Ne mutlu bana ki ufak da olsa birilerinin hayatına güzellik katabiliyorum.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: