Skip to content
15/04/2013 / mimark

Merhaba Güzel ve Yeni Bahar!

EbruUlu_ETSY-banner2

Uzun zamandır bloguma yazmıyordum. Ama bu zaman içinde içimde heyecanlar, aklımda fikirlerim hep daimdi, yaratmaya ve üretmeye devam ediyordum. Çok sık paylaşamıyordum ama Etsy’den  ve Facebook sayfamdan takip edenler yeni ürünlerimi görmüşlerdir diye düşünüyorum. Daha çok bilgisayar başında tasarlamaya ve üretmeye ağırlık verdim. Desenli kağıtlarıma, yine dijital farklı ürünler ekledim. Kitap ayraçları, hediye etiketleri, çıkartmalar, not kartları, mini kartlar, dijital kolajlar ve posterler eklendi. Herbiri dijital olarak bilgisayarınıza indirip basabileceğiniz ürünler olarak Etsy’de satışta olmaya devam edecek. Ancak yakın zamanda bu ürünler hem çeşitlenecek hem de basılı olarak satışa sunulacak. Hayatımdaki yenilikler bunlarla sınırlı değil. Beni atölyede değil de masabaşında çalışmaya iten 2. ilham perim yolda olduğunun haberini verdi 🙂 Böylece ben değiştim, fikirlerim değişti, kararlarım değişti, tasarımlarım değişti.
Yeni yıl kararlarımı biraz geciktirdim; baharla birlikte bazı kararlar aldım ve bazı yenilikler yaptım atölyemde. Atölyem hala küçük ama hayallerim daha da büyüdü. Öncelikle logomu yeniledim ve ismimi değiştirdim. Eskisini gördüğünüzde şaşırmayın, yine olan biten herşey benim küçük atölyemde oluyor. Ama ürünler farklı bir isimle çıkacak.

Blogumun yapısında da bazı değişiklikler yapacağım. Beğendiğim fikirleri çoğunlukla Pinterest’teki panolarımda veya Facebook sayfamda paylaşmaya devam edeceğim. Hergüne yazı yazmaya çalışmayacağım, zaten yazamıyorum da 😦  Ancak sosyal paylaşım ağlarından haberleri, yenilikleri ve duyuruları takip edebileceksiniz. Blogum daha çok ürünlerimi tanıttığım, yaptığım işleri paylaştığım bir yapıda olacak. Kısaca atölyeden haberleri aktaracak.

MyDreams_Bookmarks

Thankyou

Notecards

Bana en çok gelen soru “bu desenli kağıtları ne yapabiliriz?”, “bu kartlar ne işe yarıyor?”, “bu ürünleri nasıl satın alıp kullanabilirim?” şeklinde olduğundan dolayı bu konuda çok düşündüm ve nasıl bir kullanım sağlayabilirim diye çözüm aramaya başladım. Desenli kağıtların scrapbook anlamında kullanımı dışında sizlere hazır basılı ürünler sunmaya karar verdim ve herbiri şu anda yolda:)

Scrapbook yapmıyorsunuz, ilgilenmiyorsunuz ya da sabrınız yok. Ama mutlaka hediyelerinize ufak notlar ekliyorsunuz, her ne kadar teknoloji insanı olsanız da evinizde panolara, buzdolabına hatırlatma notları yazıyorsunuz. Kırtasiye gezmeyi, kırtasiye ürünleri almayı en azından kağıtları koklamayı bile seviyorsunuz (kendimden bahsediyorum :)) Belki kartpostal yazmıyorsunuz ama alıp biriktiriyorsunuz, ajanda taşıyorsunuz ve renkli kartlarla, not kağıtlarıyla süslemeyi seviyorsunuz. Defterlerinize çıkartmalar yapıştırmak engel olamadığınız bir arzunuz…

Evet, ben bu saydıklarımın çoğunu yapıyorum ve benim gibi yapanlar olduğunu da biliyorum. Artık sizleri dijital ürünleri bilgisayara indirip çıktı alma zahmetinden kurtarmaya ve size hazır ürünler sunmaya karar verdim. Bunu da burada bugün ilk kez açıklıyorum. Bu bahar yeniliklerle, güzelliklerle ve mutlulukla gelsin. Yeni markamla, yeni ürünlerim çok yakın bir zaman sonra satışta olacak.

Heyecanımı, hevesimi ve sevincimi paylaşmak istedim. Güzelliklerle ve yeniliklerle dolu bir hafta diliyorum.

LOGOM-eucrafts

—————————————————
Beni takip edin / Follow me
Etsy: http://etsy.me/YSOt7V
Facebook: http://on.fb.me/XIiIgd
Instagram: http://bit.ly/X4a9MT

Twitter: http://bit.ly/12gDBPc
Pinterest: http://bit.ly/XIiPbP
Scrapbook.com: http://bit.ly/WY4Ycf

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: