Skip to content
12/12/2012 / mimark

Vintage Tag Set

Bugüne kadar  desenli kağıtlarla ve kartonlarla yapılabilecek ve yapılmış birçok çalışmayı paylaştım.  Kağıtişi olsun, scrapbook sayfası olsun, parti süslemesi olsun, farklı hediye paketleri olsun bir şekilde ilham vermeye çalıştım. Kağıtişlerini destekleyen süsleme malzemelerini tanıttım, nasıl kullanıldıklarıyla ilgili örnekler, bu konuda yıllardır çalışan kişilerin işlerini paylaştım. İlham perilerim hep benimle olsun…Ve tüm bunları sevgiyle yapmaya, paylaşmaya devam edeceğim.

Bu zamana kadar paylaştığım kağıtişlerinin hepsinin bir parçası olabilecek  hediye etiketleri çok severek hazırladığım işler arasında. Hem bir scrapbook sayfasına koyabileceğiniz, bir hediye paketine takabileceğiniz, sadece kendisini not yazmak için kart yerine kullanabileceğiniz ya da evinizde dekor olarak kullanabileceğiniz hatta kitap ayracı bile yapabileceğiniz bir ürün. Düğmeden çiçeğe, metalden boncuğa, çıkartmadan kağıttan şekillere kadar tüm süsleme malzemelerini ve bildiğiniz tüm teknikleri kullanabileceğiniz, mini boydan büyük boya kadar çok farklı boyutlarda tasarlayabileceğiniz sınırı olmayan bir ürün.

Bugün için hazırladığım hediye de tahmin edeceğiniz gibi hediye etiketleri. Bu haftaki çekilişin sonunda fotoğraftaki etiket seti 1 kişinin olacak. Tamamen elyapımı ve vintage olan, çift taraflı, farklı boyutlarda 6 adet etiket, bir demet kağıt çiçek ve elyapımı boncuklu, süslü iğneyi kendi kılıfında hediye ediyorum.

İster herbirini birarada kullanın, isterseniz tek tek hediye paketlerinize takın, ayraç yapın, duvara asın, ajandanızda kullanın veya sadece saklayın çekmecenizde. İyi günlerde kullanın. Sevgiyle…
Çekilişe katılmak için: Facebook’ta yayınladığım fotoğrafı (buraya tıklayın) beğenip altına kazanırsanız nerede, nasıl, kime, ne için vs. kullanacağınızı yazın.
Pazar gecesi 23:00’a kadar yorumlarınızı bekliyorum.

Bol şans.

tag_set-02

tag_set-03

tag_set-01———————————
Beni takip edin / Follow me
Etsy: http://etsy.me/YSOt7V
Facebook: http://on.fb.me/XIiIgd
Twitter: http://bit.ly/12gDBPc
Pinterest: http://bit.ly/XIiPbP
Scrapbook.com: http://bit.ly/WY4Ycf

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: