Skip to content
28/11/2012 / mimark

Sevginin Sembolü: KALP

Cuma günkü yazımı okuyanlar hatırlar belki. Demiştim ya; içimi ısıtan kalpler bana ilham verdi diye. Bakın neler yaptım. Kilden kalpler yaptım, pişirdim ve sıcak sıcak sizlerin karşısına çıkardım. Bir süredir, kağıt işleriyle ilgilendikçe farklı süsleme malzemeleri arayışına girdim. Daha önce de bahsetmiştim, ne yazık ki yurtdışındaki kadar marka, seçenek, çeşit, ürün, malzeme ülkemizde yok. Ancak yurtdışından gelen birileri olursa onların valizlerine sıkıştırıp getirtebiliyoruz ya da bazen o bile olamıyor. Dolayısıyla, kendi çalışmalarımda ihtiyaç duyduğum ürünleri elimden geldiğince kendim yapıp kullanmaya başladım. Tabii ki dükkanımda da yavaş yavaş yerini alacak ve sizler de sahip olabilecek, çalışmalarınıza farklı bir boyut katabileceksiniz. Kilden, seramik hamurundan ve reçineden yaptığım modelleri kartlarınızda, etiketlerinizde, scrapbook sayfalarınızda, hediye paketlerinizde kullanabilirsiniz.

Cuma gününün yazısının ardından, bej kilden mini kalpler ve beyaz hamurdan büyük bir kalp çıkıverdi ortaya. Büyük boy kalbi yaparken asabilmeniz için deliğini de açtım. Kurdelesini de geçirdim. Dilerseniz çam ağacınıza asıp yılbaşı süsü olarak da kullanabilirsiniz. Diğer küçük kalpleri de sevgi dolu tebrik kartlarınızda kullanabilin diye daha ince ve hafif yaptım. Üzerindeki çatlaklar bilhassa yapıldı, eskimiş bir havası olsun diye.

Şimdi gelelim bu haftanın hediyelerine. Eveeeet…Anlaşıldığı üzere yine 2 kişinin kazanacağı bir çekiliş olacak. İlk çekilen isim asılabilen beyaz, büyük kalbi , ikinci çekilen isim de küçük kalp setini kazanacak. Yapmanız gereken ise; Facebookta paylaştığım fotoğrafı beğenip altına yorum yazmanız. Fotoğrafa, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Herkese bol şans diliyorum.

 

———————————-
Beni takip edin / Follow me
Etsy: http://www.etsy.com/people/ebruulu?ref=si_pr
Facebook: http://www.facebook.com/pages/My-Little-Atelier/300772776600690
Twitter: https://twitter.com/my_lttleatelier
Pinterest: http://pinterest.com/mylittleatelier/
Scrapbook.com: http://www.scrapbook.com/myplace/index.php?mod=galleries

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: