Skip to content
07/11/2012 / mimark

Hediye Etiketleri – Veee Hediye Zamanı

Hediyelerinizi verirken kart yazmayı, sevdikleriniz için küçük notlar iliştirmeyi seviyorsanız ve vintage severlerdenseniz bu etiketler tam size göre. Hediyelerinize iliştirebileceğiniz gibi duvara asabilir, fotoğraf çerçevesinin köşesine sıkıştırabilir veya ayraç olarak da kullanabilirsiniz. Yenidoğan bebeklere, evlenen dostlarınıza veya herhangi başka bir altın götürme durumunuzun olduğu kutlamalara giderken, altını keselere koymadan vermek, biraz daha farklılaştırmak ve şıklaştırmak isterseniz bu etiketlere takarak da sunabilirsiniz. Seçim sizin.

Hazır yeniyıl da yaklaşırken belki ihtiyacınız olur diye düşündüm ve bir çekiliş yapıp kazananlara bu etiketleri hediye etmeye karar verdim. Tek yapmanız gereken Facebook sayfamdaki çekiliş yazısını beğenip altına yorum yapmanız. Yorum yapmadan beğenirseniz veya beğenmeden yorum yaparsanız veya sadece blog yazısına yorum yaparsanız çekilişe katılamayacaksınız. Eğer hala Facebook sayfamı beğenmediyseniz buraya tıklayabilirsiniz. Biraz zorlamak istedim de 🙂

11 Kasım 2012 Pazar akşamı saat 23:00 (İstanbul saati ile)’a kadar katılım devam edecek. www.random.org sayfasında, herbir beğenen ve yorum yapana verdiğim numaralar arasından rastgele 2 numara seçeceğim. İlk sonuç yelpazeli etiketi kazananın numarası olacak, 2. sonuç ise 3’lü seti kazananın numarası olacak. Pazartesi sabahki yazımda kazananı açıklayacağım.

Bol Şans…

Yeniyıla kadar ara ara bu şekilde hediyelerim olacak. Takipte kalın.

Sevgiler,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: