Skip to content
01/11/2012 / mimark

Scrapbook Setleri Satışta

Bir süredir bahsediyordum; kullandığım malzemelere, ürünlere yakında sizler de ulaşabileceksiniz, diye. Bugüne kadar tasarladığım kağıt setlerine, metaller, kurdeleler, iplikler, püsküller, danteller, düğmeler, boncuklar, çiçek ve yapraklar ekleyip dolu dolu scrapbook çalışmaları yapabileceğiniz setler hazırladım. İşte aylardır hazırladığım, herbir set için farklı malzemelerle kombin oluşturduğum, ayrıca birçok farklı süsleme, kutu ve kart yapımı işlerinizde de kullanabileceğiniz setler ETSY‘deki dükkanımda satışa sunuldu. Herbiri seygiyle tasarlandı ve hazırlandı. Önümüzdeki zamanlarda, yeni kağıtlar ve setler de eklenecek. Her sete sizin kombinleyebileceğiniz farklı ürünler de zaman içinde satışta olacak. İlgileniyorsanız, merakla bekliyorsanız, “ilk ben satın almalıyım” diyorsanız Facebook ve Twitter’dan takipte olun, derim.

Tüm setler için, o setten ne gibi çalışmalar yapabileceğinizi göstereceğim örnek çalışmalar da zamanla bloguma ve diğer sosyal paylaşım sitelerine eklenecek.

Amaaaa… Esas haber, sizlerin de bu ürünlerle yapmış olduğunuz çalışmalarınıza da yer vermek istiyorum. mylittleatelier@gmail.com adresine kağıttan yapmış olduğunuz etiket, kart, kutu veya scrapbook çalışmalarınızı gönderirseniz, facebook sayfamda sizin çalışmalarınıza da yer vereceğim.

Scrapbook meraklılarına ileride daha çok süprizim olacak.

Timeless Memories

-o-

Timeless Memories Blue Forever

-o-

Timeless Memories Old Brown Days 

-o-

Olive Gray

-o-

Old Patterns

-o-

Dusty Rose

-o-

Fairy Tale

-o-

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: