Skip to content
01/10/2012 / mimark

Yine Yeniden Merhaba

En son yazımı yazdıktan bu yana neredeyse 2 buçuk ay geçmiş. Bu arada neden yazı yazmadığımı soranlar oldu. Kısaca şöyle söyleyeyim; atölyemi kendi çapımda bir yaz tatiline çıkardım. Atölyede ürün üretimi olmadı ama fikir üretimi her daim devam etti.

Bu dönem -dönem diyorum çünkü tatilin ardından yeniden açılan bir okul gibi düşünüyorum- bazı yeniliklerle karşınızda olmayı planlıyorum. Biraz ipucu vermek gerekirse daha çok scrapbook ve kart yapımı konularına yoğunlaşıp, malzemeleri ve aletleri tanıtıp  sizlere bu konuda ihtiyacınız olacak ürünlere ulaşmanızı sağlayacağım. Ayrıca bazı bilinen sitelerle ortak çalışmalarımız da olacak. Bir de, bir de hediyelerim olacak. Yani takipte olun yeter.

Temelde yine aynı konular üzerine bana ilham veren, beğendiğim, içimi ısıtan, yüzümü güldüren, yüreğimi çarptıran, keyfimi getiren kısaca beni mutlu eden herşeyi -yukarıdaki resim gibi- elimden geldiğince paylaşacağım. Hergün yazmayı çok istiyorum ancak -itiraf ediyorum- yetiştiremiyorum. Bir de duyduğuma göre takipçilerimden de hergünün yazısını okumaya yetişemeyenler de oluyormuş. Dolayısıyla haftasonuna biriken 5-6 yazı olunca herbirini okumak pek mümkün olmuyormuş. Bence de mantıklı. Kabul 🙂

Biraz öyle biraz böyle yapayım dedim ve bir karar verdim. Yazamadığım ama mutlaka sizlerin de hoşuna gideceğini düşündüğüm birçok şeyi Pinterest’teki panolarımda “pin”leyeceğim. Pinterest’te beni takip edip görsel arşivimden beğendiklerinizi “pin”leyip kendi panolarınızı oluşturabilirsiniz.

Kısaca tekrardan yeni çalışma döneminden hepinize merhaba ve sevgiler.

3 Comments

Leave a Comment
 1. Burcu Arkut (@burcuarkut) / Oct 1 2012 16:08

  welcome back! 😉

 2. Melike / Oct 15 2012 22:06

  Sizede merhaba, uzun zamandir bekliyordum acikcasi. Yeni dönem hayirli olsun:) Heyecanla bekliyorum…

  • mimark / Oct 17 2012 00:58

   teşekkür ederim. 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: