Skip to content
02/05/2012 / mimark

Hatırlanacak Davetler İçin

Yaz dönemi yaklaşıyor. Dolayısıyla düğünler, bekarlığa veda partileri, açık mekan kutlamaları, açılışlar, “Yaza Merhaba” Partileri, şirket kutlamaları da artmaya başlıyor. Tabii ki sadece yaz kutlamaları ve partileri için değil bugün paylaşacaklarım. Her daim kutlamalarınız için, “Hamileyim Bebeğimi Bekliyorum” Partileri, “İyi ki Doğdun” Partileri, “Hoşgeldin” Partileri, “Güle Güle Git” Partileri, “Yeni Evinizde Güle Güle Oturun” Partileri, “Yemek Yaptım Buyrun Afiyet Olsun” Partileri, “Haydi Kızkıza Eğlenelim” Partileri ve daha bir sürü sebebi kutlamaya dönüştürebileceğiniz her an için geçerli. PARTİ HEDİYELİKLERİ…

Davette sunduğunuz yemeğin tarifini özel bir zarfta  ya da haftaya bahsedeceğim hediye alternatifi olan yemek veya tatlınızın malzemelerini bir pakette tarifi ile hediye edebilirsiniz, günün anlamını anlatan bir yazıyı çerçeveletip verebilirsiniz, hazırladığınız teşekkür kartınızın malzemelerini (karton, yapıştırıcı, stiker, şekilli kesim kartonlar, aksesuarlar vb.) tek tek verip onların bir kart yapmasını isteyebilirsiniz gibi çok farklı hediye seçenekleri mevcut ki geçenlerde yazdığım yazıyı okuyanlar hatırlar; konseptli kutular da bu hediyeliklere dahil.

Ben de bugün, kutlamalarınızda misafirlerinize hatıra olsun diye vermek istediklerinizi koymanız için çeşitli kutu alternatifleri hazırladım. İçine davetinizin konseptine uygun olarak (ya da olmayarak) ne isterseniz koyabilirsiniz. Ancak bugünkü kutular biraz daha küçük hediyelere uygun onu belirteyim.

“Neden ben ev sahibi olup da hediye vereyim ki gelenlere, onlar getirsinler.” diye düşünebilirsiniz. Tabii ki bu konuda bir mecburiyet yok. Amaç kutlamayı farklılaştırmak, renk katmak, bir anı ile hatırlatmak. Nikah şekeri gibi. Bunun ardından diyebilirim ki; sadece ev sahibinin vermesi için değil, davete giderken de hediyenizi farklı bir şekilde götürmek istediğinizde bu kutularla ve daha birçok farklı hediye fikirleriyle size yardımcı olabilmeyi umuyorum.

Bu arada yaz gelinlerine de duyurulur!  Nikah şekeri alternatifleri için.

2 Comments

Leave a Comment
  1. Pırıl / May 2 2012 23:55

    Ebrucum hepsi birbirinden güzel ellerine sağlık. Hamile anne adayına bayıldım.
    Bu arada bende ödülün var . Almaya bekliyorum.

  2. gülsün balaban / Feb 9 2013 17:36

    merhabalar ebru hanımcım nasılsıniz bebişiniz nasil sağlık?umuyorum hersey yolundadır 🙂 sizzixımı aldım ıkı adet kalıbımıda ama ne yazıkkı bı turlu kullnaımına baslayamadım becerememekten korktum sormak ıstedıgım bı kac soru var sıze nasil ulaşabılırım arasanız benı mennun olacagım face den telımı gonderıyorum bılgınıze sımdıden cok tesekkurler .

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: