Skip to content
29/12/2011 / mimark

Divan’dan “Dünya Harikaları” Koleksiyonu

Geçenlerde Erenköy Divan Pastanesi’ne girdim. Yılbaşı havası esiyordu. Noel Babalı çikolatalar, kurabiyeler, çam ağacı, yanıp sönen ışıklar…Bir de 2 uzun masa boyunca içleri hediyelerle dolu sepetler, kutular, sandıklar. Çok beğendim. “Ne kadar güzel hediye alternatifleri sunmuşlar.” diye düşünürken elime katalogu tutuşturdu görevli bayan. Orada sergilenenler dışında daha neler neler varmış. Divan, bu sene özel bir yılbaşı koleksiyonu hazırlamış. İnsanlık tarihinin en önemli yapıtlarından esinlenerek ismini de “Dünya Harikaları” koymuş. 95TL’den 650TL’ye kadar çok çeşitli alternatiflerin olduğu bu koleksiyonda, Tac Mahal, Zeus, Artemis, Babil, Kolezyum, Rodos ve İstanbul by Haremlique Setleri bulunuyor. İçlerinde gümüş kaplamalı şekerlikler, suplalar, maşalar, mumlar ve çerçevelerden tavla takımları, kadehler, şarap setleri, servis tabakları ve viski bardak-karaf setlerine kadar çok çeşitli ürünler bulunuyor. Lokum, krep ve çikolata çeşitlerini söylememe gerek yok sanırım.
Bunların dışında yılbaşı pastası, kurabiyeler, çikolatalar ve cupcakeler de yine Divan’ın yılbaşı için özel hazırladığı koleksiyonda bulabileceğiniz harika lezzetlerden.
Kendi evinizde çam ağacının altına koyabileceğiniz, sevdiklerinize giderken götürebileceğiniz ya da içindeki herbir ürünü tek tek çekilişle verebileceğiniz güzel bir seçenek. İlgilenenlere duyurulur.


www.divanpastaneleri.com.tr
Online Katalog için websayfasının içinde Yenilikler başlığını tıklayınız.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: