Skip to content
15/12/2011 / mimark

Deniz Butik Pasta

Evli, 3 çocuk annesi
Badminton antrenörü
Butik pastacı
Detaycı
Zaten başlıktan da anlaşıldığı üzere: Deniz Butik Pasta’nın kurucusu, sahibi, emektarı, sanatkarı Deniz hanım.

Ben, Deniz hanımla İpoş’un doğumgünü hazırlıkları sırasında tanıştım. İnternette gördüğüm detaylarla dolu, rengarenk, neşeli, gerçekçi, yemeye kıyamayacağınız pastalarını görünce kendimi kaybettim. Aynı şekilde ben de rengarenk karnaval havasında bir pasta istediğimden kendisiyle görüştük. Ortaya çıkan pasta karşısında büyülendiğimi söylemeliyim.
Pastaları şekillendirirken müşterilerin hobileri, özel zevkleri hakkında ne kadar çok fikri olursa o kadar detaylı ve özel pastalar çıkarabildiğini söylüyor. Bazen küçücük bir ayrıntının, pastada dev bir şıklığa dönüşebildiğini de fotoğraflara bakınca sizler de farkedeceksiniz.
İnternette yapmış olduğu tüm pastaları en ince ayrıntısına kadar görebilirsiniz. Ben çeşitli olması açısından içlerinden seçim yaptım. Buyrun keyifle inceleyin.


NOT: Görünüşlerine bakıp da “Ben bu pastayı yemeye kıyamam” demeyin, mutlaka yiyin. 1. sınıf  Belçika çikolatasına sonuna kadar doyacaksınız 😉 Benden söylemesi.

Facebook Sayfası: http://www.facebook.com/profile.php?id=100000930755591#!/pages/DEN%C4%B0Z-BUT%C4%B0K-PASTA/134598056613075

One Comment

Leave a Comment
  1. deniz / Dec 15 2011 13:58

    Çok çok teşekkür ederim,yazınız beni gerçekten onurlandırdı.Bana güvendiğiniz ve çok özel gününüze ortak ettiğiniz için asıl ben teşekkür ediyorum.İpek kızınıza uzun,sağlıklı ve başarılarla dolu bir hayat diliyorum.

    Sevgiler
    Deniz

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: