Skip to content
13/12/2011 / mimark

Pırıltılı Bir Kış Düğünü

Buz mavisi, çam ağacı süsleri, dilek ağacı, kış dekoru derken bugüne de kış düğünü için farklı bir fikir vermek gerekir diye düşündüm. Gerçek bir düğün değil,  Inspired Creations Contest kapsamında yapılan bir çalışma. İlk gördüğüm günden beri unutamadığım projelerden biri. En çok aklımda kalan da el yapımı kuş tüylü avize. Şu anda elimde tüm malzemeleri mevcut, yakında ben de bir tane yapıp bir yerlere asmayı düşünüyorum. Nasıl yapıldığını öğrenmek için yine ve herzamanki gibi The Sweetest Occasion’ın yazısını inceleyebilirsiniz.
Yarışma gereği sim, pırıltı ve metalik etkilerin olması gerekiyormuş. İşte pırıltılı, simli ve metalik bir kış düğünü fikri.
Tabii ki bir düğün için tek bir masa ve masa süslemesi yeterli fikir vermeyebilir. Ama pırıltıların, yeşilin, morun, fuşyanın, mavinin bir düğünün konseptine nasıl eklenebileceği konusunda, kumaş peçetelerin süslemesinden, davetiye ve teşekkür kartlarına, masa kartlarına kadar aynı fikrin nasıl yansıtılabileceğine dair ve çok sade objelerin nasıl da gösterişli olabileceği hakkında bilgi verebilir.
Bir öneri: Arkadaşınıza, eşinize, sevgilinize yılbaşında, sevgililer gününde veya karlı bir günde karların üzerinde bir yemek hazırlamayı düşünürseniz bu fikri aklınızda tutun. Karda piknik oldukça keyifli gibi görünüyor 😉http://www.theloveliestday.com/2011/05/snowy-rock-n-roll-wedding-shoot.html
http://www.thesweetestoccasion.com/2011/04/diy-feather-chandelier/
http://www.thesweetestoccasion.com/2011/04/rock-inspired-wedding-ideas/
http://www.elizabethannedesigns.com/blog/inspired-creations-contest/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: