Skip to content
12/12/2011 / mimark

Söyleyecek Sözüm Var…

Söyleyecek sözümüz olduğunda gider söyleriz. Peki ya söyleyemiyorsak?.. İşte o zaman yazarız. Mektup yazarız, kart yazarız, mesaj yazarız, e-posta yazarız, şarkı yazarız, şiir yazarız, not yazarız. Yazarız da yazarız. Yazdığımız notları bir yerlere iliştiririz. Her zaman da konuşamadığımız için değil, duruma uygun olduğu için de not yazarız. Doğum günü kutlarız, yeni yıl kutlarız, diğer özel günleri kutlarız, sevdiğimizi, özlediğimizi, önemsediğimizi yazarız, güne özel güzel sözler yazarız. Eğer siz de özel zamanlarda yazı yazanlardan, hediyelerine minik notlar iliştirenlerdenseniz işte bugün paylaştığım çalışmalarım tam da size göre:

ETİKETLER.

İster hediye paketlerine, torbalara; isterseniz yazdığınız ya da yaptığınız kartlara iliştirin ya da scrapbook çalışmalarınızda kullanın veya panonuza hatırlamak-hatırlatmak için asın, hatta üzerlerine dilekler yazıp resimler çizip çam ağacınızı süsleyin. Etiketler her yere uyum sağlayabiliyorlar çünkü 🙂
Ben bu etiketleri kullanmayı çok seviyorum. Daha çok scrapbook çalışmalarımda kullanıyordum, içine notumu kendim ekliyordum. Bu sefer sizler için, farklı tasarımlar yaptım. Etiket şeklindeki şekilgeçimle kalın kraft ve kartonları deldim. Delgeçle ipin geçeceği delikleri açtım ve kenarlarına eskitme yöntemini uyguladım. Deliklerden pamuk iplikleri geçirip şöyle bir önüme dizdim. Siyah mürekkep ve birçok farklı stampamı kullanarak içimden geldiği gibi süsledim.
Beyaz karton yerine eskitilmiş  kraft ve siyah baskıyı şahsen daha çok beğendim. Ama kullanacağınız yere göre beyaz üzerine siyah da oldukça şık durdu.

NOT:Yakında açılacak online butiğimde yaptığım elişi çalışmalarım satışta olacak. Sipariş için bana şimdiden mail atabilirsiniz. Ya da hızlı davranıp fotoğraftakilerden beğendiklerinizi ayırtabilirsiniz.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: