Skip to content
08/12/2011 / mimark

Çiçekleri Tasarlamak

Akaretler’de bir çiçekçi. Çiçekçi deyip geçmeyin. Çiçek tasarımcısı demek daha doğru olur. Kendisi, üniversite eğitimini İngiltere’de tamamlayıp 2007’de Paris’e taşınmış. Orada 4 sene boyunca tanınmış bir çiçek tasarımcısı olan Pascal Murel ile çalışıp birçok ünlüye çiçekler hazırlamış. Ve 2011’in şubatında yurda dönüp mayıs ayında da Akeretler’deki mağazasını açmış. Tanıyanlar tahmin etmiştir. Tanımayanlar için ise karşınızda Ege Soley. Akaretler’deki dükkanında çiçek tasarımları yapıp insanları bu güzelliklerle mutlu ediyor. Aynı zamanda organizasyon ve kurumsal işlerde de yaratıcılığını sergiliyor. 
Kendisiyle bizzat tanışma fırsatım olmadı, ancak yazışmalarımızdan ve göstermiş olduğu ilgiden söyleyebilirim ki çok enerjik ve pozitif biri. Zaten tasarımlarına da bu enerjisi ve neşesini yansıtan bir tasarımcı.
Ben metal kutudaki sunumlara bayıldım. Çiçek göndereceğiniz bir sevdiğiniz veya yakınınız varsa bu metal çerçevedeki sunumları şiddetle tavsiye ederim. Hatta bugün bir sevdiğinize çiçek hediye edin. Sadece öylesine, hayatınızda olduğu için, onu sevdiğiniz için, O olduğu için ya da sebepsiz.
Umarım sizlerin de çiçek aldığı bir gün olur. (ve benim de:))

Ege,
Ellerine sağlık. Sen de bugün kendin için birşey tasarla. Sadece kendine 😉 Sevgiler,

NOT: Bugünün zarfından tabii ki “Güzellik” çıktı. Herkese güzelliklerle dolu bir gün dilerim.


Ege Soley Event & Corporate Flowering’i takip etmek için:
http://www.facebook.com/pages/Ege-Soley-Event-Corporate-Flowering/127707143971344#!/pages/Ege-Soley-Event-Corporate-Flowering/127707143971344?sk=wall

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: