Skip to content
22/11/2011 / mimark

Harikalar Diyarında Bir Doğumgünü

İpek’in 1 yaş doğumgününü planlarken kafamdaki esas fikir, Alice Harikalar Diyarında konseptiydi. Harikalar ülkesinde bir kutlama olsa, evi tamamen masalsı bir atmosfere dönüştürsem, hatta herkes rengarenk giyinse… “Gerçi bu fikri birkaç sene sonraya saklamalı” dedim sonunda. Hem İpek Alice’in hikayesini bilmeli, hem her zaman hatırlamalı ve arkadaşlarıyla keyfini sürmeli. Sonunda rengarenk karnaval tadında bir kutlama oldu o ayrı. Bu fikri araştırırken karşıma yurtdışında yapılan bu temadaki partilerden birçok örnek çıktı. Oysa burada, çok çok yakınımızda tam da Alice Harikalar Diyarında bir doğumgünü kutlaması yapılmış. Fotoğraflara bakınca inanın ben de o partide olmak istedim. Kim bilir misafirler ne kadar büyülenmişler ve eğlenmişlerdir.  Yapyapıştır’dan Esra ve Merve, bu partini bir parçası olma şansını yakalamışlar ve partinin kağıttan tüm süslemelerini hazırlamışlar. Cupcake susleri, yiyecek etiketleri, popcorn kutuları, yönlendirme panoları, hediye posetleri. Bu eğlenceli organizasyonu ise Honey Bunny Events yapmış. Daha fazla söze gerek yok bence, fotoğrafların keyfini sürün.

Not1: Esra ve Merve, verdikleri atölye çalışmaları dışında tematik parti organizasyonu da yapıyorlar. Rengarenk ponponlardan teşekkür kartlarına, davetiyelere, kapkek süslerinden yiyecek ve içecek etiketlerine kadar birçok ürün tasarlıyorlar.  Ayrıca doğum günü atölyeleri de düzenliyorlar. Çocuklarınızı 2 saatliğine çok keyifli bir atölye çalışmasına bırakıp eğlenceli bir doğum günü yaşatabilirsiniz.

Not2: Honey Bunny Events’in, organize ettiği harika konsept partilerin yanısıra, Kemerburgaz’da, çok sevimli rengarenk tütüler, tshirtler, elbiseler satan bir butiği var. Özellikle kız çocukların çok beğeneceğini düşünüyorum.

www.yapyapistir.com
http://yapyapistir.wordpress.com/
http://www.honeybunnyist.com/
http://honeybunnyistanbul.blogspot.com/
http://www.honeybunnytr.com/

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: