Skip to content
10/11/2011 / mimark

Hediyelik Sabunlar

Hediye almak benim için çok özel ve zevk veren bir iştir. Hediye alacağım kişinin ihtiyacı, zevki, evinin renkleri ve dekoru (eğer biliyorsam) göz önünde bulundurduğum noktalardır. En önemlisi o hediyenin onu mutlu etmesi ve işine yaramasıdır. 
Kişiye özel hediye almak artık çok daha kolay olmaya başladı. Butik tasarımcıların ellerinden çıkan çok çeşitli ürünler bulunuyor. Geçen gün bahsettiğim scrapbooklar bunlardan biri veya pasta, kurabiye, cupcakelerle o kişiyi yansıtmak, onu tanımlayan şeyleri modelletmek bile mümkün, kişiye özel havlu, nevresim takımı, yastık, poster vb. birçok alanda seçenekler bulunuyor.  
Bir başka, kişiye özel tasarlanabilen hediye, mis gibi kokan sabunlar var. Sabunlu markası Arzu Ertürk’ün ellerinden çıkan rengarenk çeşit çeşit, mis kokulu sabunları sunuyor. Dilerseniz kendinize yaptırın, dolabınızda, çekmecenizde, banyonuzda kullanın; dilerseniz hediye edin. İsterseniz davetlerinizde veya kutlamalarınızda gelen misafirlerinize hatıra olarak verin.
Aynı zamanda sabunların herbiri konsepte uygun farklı kutularda ve ambalajlarda sunuluyor, istenilen koku ve renk verilebiliyor.  Tavsiye: Yakın zamanda nişan, düğün, doğum veya doğum günü kutlamanız varsa mutlaka Arzu Hanım’ın websayfasına bakın.

Arzu Hanım’ın ellerine sağlık. Anlaşılan onun da çok çalışan ilham perileri var. İlham perileri onun yanından hiç ayrılmasın. Bu güzellikleri yaratmaya devam etsin. Sizlerin de Sabunlu markası aklınızda bulunsun. Mis kokulu rengarenk bir gün diliyorum.

     

Not: Sabunlar, tamamen doğal ve sağlığa zararı olmayan maddelerden yapılıyor. 

2 Comments

Leave a Comment
  1. Burcu Arkut (@burcuarkut) / Nov 10 2011 08:56

    şirinmiş hakkaten.

  2. Seçil Özer / Nov 10 2011 12:55

    tasarımlar şahane 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: